סודות ה-BDSM: כל הסיבות להתמכר לתופעה

כאשר אתם חושבים על BDSM, מה עולה לכם בראש? סביר להניח כי אתם חושבים כי מדובר בהתנהגות מינית פרועה ואולי גם לא לגיטימית. אולם, תתפלאו לדעת כי מדובר בתופעה שנמצאת במגמת תאוצה גם אצל מבוגרים שמעולם לא חוו התנסות מינית מהסוג הזה, וזאת בשל היכולת ליצור במסגרת משחקי השליטה יחסים מחודשים של אינטימיות, תשוקה ואפילו אמון.

תופעת הסאדו מאזו היא לא תופעה חדשה אלא כזו שהייתה עד לפני מספר שנים במחשכים, אולם בזכות המודעות הציבורית לספרים וסרטים בנושא ניתן להבחין בשינוי מגמה אשר במסגרתו יותר ויותר זוגות בוחרים לבצע רכישה של אביזרי סאדו שבעזרתם ניתן לגוון את חיי המין ואף להעשיר אותם. זאת ועוד, בזכות מגוון רחב שאפשר לבחור ממנו בכל הקשור לאביזרים גם אתם יכולים לסגל את ההתנהגות המינית הזו בקצב שלכם ועם שימת דגש על הקשבה לרצונות של כל אחד מבני הזוג.

משחקים, שליטה ואמון

אם עד לפני מספר שנים BDSM היה כמעט ולא מוכר, כיום בזכות חנויות המתמחות בתחום של אביזרי סאדו מאדו גם אתם יכולים להצטרף לתוך עולם מרתק המשלב בין משחק, שליטה ויחסי אמון. באמצעות אותם אביזרים תוכלו אתם כבני זוג ליצור האחד עם השני חוויה מינית מסעירה ועמוקה המבוססת על סאדו מאזו. כאשר אנו מתייחסים לסאדו מאזו חשוב להבין כי מדובר בהתנהגות מינית שמתבצעת בהתאם לכללים שלכם, וכל אחד יכול לסגל לעצמו את המקום האישי והאינטימי בו הוא רוצה להגיע לידי ביטוי באמצעות האביזרים, כחלק מהבנה כי סאדו מאזו (BDSM) הוא שם כוללני לכל הנאה מינית שמתרחשת במסגרת היחסים שנועדו להוביל את שני בני הזוג להנאה מינית מוגברת הכוללת אקטים שונים כמו גרימת כאב בצורה מבוקרת ותוך שימת דגש על הקשבה בזמן שבן/בת הזוג מבקש להפסיק. מדובר במפגש שנעשה בהסכמה מלאה ולכן הוא מכונה "סשן" כאשר כל סשן יכול לקחת בין מספר דקות ועד לשעות ארוכות, הכול תלוי בקצב שלכם ובתחושה האישית. התנסות אישית שבנויה על מערכת יחסים ועל חוקים שאותם אתם קובעים מהווה את הדרך הטובה והקלה ביותר להתחיל בהתנסות מינית שבה המציאות עולה על כל דימיון.

תשוקה מינית מוגברת

היתרון הגלום בגיוון מערכת היחסים באמצעות BDSM נובעת מתוך היכולת ליצוק לתוך מערכת היחסים המינית נופך משמעותי המאפשר לכם לממש את המיניות החבויה שלכם, מבלי לחוש בבושה או תחושת של מעצור ביכולת להתבטא באופן מיני ואפילו כוחני. כאמור, באמצעות רכישה של אביזרי סאדו מאזו שאותם ניתן לרכוש אונליין ובאופן דיסקרטי לחלוטין (וכמובן כדאי לחשוב על פתרונות אחסון לאביזרים הללו), תוכלו גם אתם להצטרף לזוגות רבים שאולי אפילו אתם מכירים שמשחקים האחד עם השנייה במסגרת סשן של סאדו מאזו, ובהתאם לכך חווים תשוקה מינית מוגברת – גם לאחר שנים רבות של זוגיות ואינטימיות. גיוון חיי המין באמצעות יחסי השליטה הללו לצד היכולת להביא את עצמכם לידי ביטוי באופן מלא מהווה דרך מצוינת ליצירה של עניין בתוך מערכת היחסים המינית, כל זאת באמצעות שימוש באביזרים כמו גם פתיחות מחשבתית מצד שני בני הזוג.

לסיכום, BDSM  מאפשר לכל אחד מבני הזוג לבטא את עצמו, את הרצונות הכמוסים ביותר כמו גם ליצור יחסי מין סוערים המתבצעים באמצעות אביזרי סאדו וכן הסכמה הדדית שמגבירה את האינטימיות ויוצרת ביניכם מערכת יחסים אינטימית ובעלת נופך מסקרן ומעניין. זוגות שהחלו להשתמש באביזרים מדווחים על תחושה של העצמה אישית וביטחון מוגבר, ועל כן מדובר בהזדמנות מצוינת ליצור בעצמכם יכולת לגוון ולהגביר את התשוקה ההדדית.