מדפסת brother, לפטופ ותיק איכותי: המוצרים שכל סטודנט צריך ללימודים

יוצאים לשנת לימודים חדשה? לכל סטודנט כדאי להתכונן לשנה האקדמית, וחלק מההתכוננות דורשת גם התארגנות על ציוד חשוב שכל סטודנט צריך. באיזה ציוד מדובר? המשיכו לקרוא לכל ההמלצות.

 1. תיק איכותי

עמידות היא המפתח: הפריט הראשון ברשימה שלנו הוא תיק גב איכותי. הוא הולל ללוות אתכם כל יום, לשאת ספרי לימוד, מחברות, ארוחת צהריים ופריטים אישיים. לכן, הוא צריך להיות עמיד ומרווח. בחרו תיקים המגיעים עם תאים מרובים, כדי להבטיח ארגון קל. כמו כן, שימו לב לרצועות הכתפיים; הן צריכות להיות מרופדות כדי להבטיח נוחות, במיוחד כאשר התיק נעשה כבד.

 1. מחשב נייד או טאבלט

כלי חיוני ללמידה: בעידן הדיגיטלי הנוכחי, בעל מחשב נייד או טאבלט הוא כמעט אביזר הכרחי. מטלות רבות, פרויקטי מחקר ואפילו בחינות נערכים כיום באופן מקוון. מכשיר משלכם מבטיח שתוכלו לעבוד בקצב שלכם, מבלי שתצטרכו לחכות לתור במעבדת המחשבים של האוניברסיטה. בעת בחירת מחשב נייד, הביאו בחשבון את הדברים הבאים:

 • חיי סוללה: המכשיר אמור להחזיק מעמד לפחות יום לימודים שלם ללא צורך בטעינה.
 • ניידות: בחרו משקל וגודל נוחים לנשיאה.
 • ביצועים: בהתאם לצרכים שלכם (רישום הערות פשוט לעומת עיצוב גרפי), ודאו שהמפרט של המחשב הנייד תואם את הדרישות שלכם.
 1. מדפסת

הנוחות של הדפסה לפי דרישה: בעוד שבתי ספר רבים מציעים שירותי הדפסה, מדפסת לשימוש ביתי מבטיחה שתוכלו להדפיס משימות, הערות ומשאבים בכל עת שתזדקקו להם. זה מבטל את העומס של הרגע האחרון לבית הספר או לבית הדפוס. בעת בחירת מדפסת:

 • הביאו בחשבון את עלות הדיו או הטונר – דגמים מסוימים עשויים להיות זולים יותר, אך החומרים המתכלים שלהם יכולים להיות יקרים יותר בטווח הארוך.
 • חשבו על איכות ההדפסה, במיוחד אם אתה מתכוון להדפיס גרפיקה או תמונות.
 • מדפסות משולבות שיכולות לסרוק ולהעתיק עשויות להציע יתרונות נוספים.

 1. כלי כתיבה

כלים ישנים שאף פעם לא יוצאים מהאופנה: למרות הדומיננטיות של הטכנולוגיה, למכשירי כתיבה מסורתיים עדיין יש מקום. הנה האביזרים הבסיסיים שכל סטודנט צריך:

 • מחברות וקלסרים: לרישום הערות, שרבוט רעיונות או סידור דפי מידע.
 • עטים ועפרונות: תמיד טוב לקבל כמה תוספות, במיוחד במהלך בחינות.
 • מרקרים: חיוניים לסימון מידע חשוב בספרי לימוד או בהערות.
 • פתקים דביקים: שימושי עבור תזכורות או סימון דפים.
 • סרגל, מחק ומחדד: כלים בסיסיים שתמיד שימושיים.
 1. מחשבון

כלי הכרחי לנושאים ספציפיים: אם אתם לומדים מקצועות כמו מתמטיקה, פיזיקה או כל קורס שדורש חישובים מספריים, מחשבון טוב הוא חיוני. אמנם ישנם סוגים רבים, ודאו שאתם מקבלים אחד שאושר על ידי האוניברסיטה או ועדת הבחינה. קורסים מתקדמים מסוימים עשויים לדרוש מחשבונים גרפיים, אז תמיד לבדוק את הדרישות לפני הרכישה.

 1. כלים ארגוניים אישיים

להישאר מעודכנים במשימות: עם משימות מרובות, מבחנים ופעילויות מחוץ לאוניברסיטה, המערכת יכולה להיות עמוסה. כלי ארגון אישיים יכולים לעזור. יש לשקול:

 • פלנרים או יומנים: מקום לרישום מועדים, מועדי בחינה ותזכורות אישיות.
 • יישומים דיגיטליים: ישנן אפליקציות רבות הזמינות לניהול זמן, מעקב אחר משימות ותזכורות. מצאו אחד שמתאים לסגנון שלכם והיצמדו אליו.
 1. ביגוד והנעלה נוחים

להתלבש להצלחה: למרות שזה לא יכול להיות "מוצר" במובן המסורתי, ללבוש בגדים נוחים ונעליים טובות הוא דבר חיוני. באוניברסיטאות רבות יש שעות ארוכות, ואתם יכולים גם להיות מעורבים בפעילויות מחוץ להן. ודאו שהנעליים שלכם מספקות תמיכה טובה, ושהבגדים שלכם מתאימים למזג האוויר ומתאימים לכל קוד לבוש באוניברסיטה.

לסיכום

עם תחילתו של פרק אקדמי חדש, צריך להתכונן בהתאם. אנחנו מקווים שהרשימה לעיל תסייע לכם בארגון ובתכנון לקראת שנת הלימודים החדשה. בהצלחה!