פלטפורמת jgive: המקום לתרום, לתת ולהעניק לעמותות ולקהילה

לתרום זו לא פחות מזכות. היכולת שלנו לסייע למישהו אחר בצורה ניכרת היא מרגשת וחשובה. מכאן שאם הסכום שניתן להוציא במסעדה עשוי לייצר שינוי מהותי, מדובר במטרה נעלה. אז אם גם אתם מודים על היכולת להעניק לאחר, רק נותר למצוא את הדרך הבטוחה והנוחה ביותר לפעול, וזאת מבלי להתחיל להתעסק עם השאלה למי, כיצד ואף האם התרומה אכן מגיעה ליעד שלשמה היא נועדה. שותפים לרצון לשלב בין תרומה להתנהלות נוחה ובטוחה? מוזמנים להכיר את פלטפורמת jgive! פלטפורמה שמאפשרת לבצע את הפעולה באופן מסודר, שקוף ובטוח.

כל הסיבות לתרום דרך jgive

כיום יש לא מעט דרכים שמאפשרות לתרום, אך תמיד יש ברקע את החשש שהכסף שאמור לסייע בסופו של יום ינפח את הכיס הפרטי של אדם פרטי, ועל כן מוטב להכיר את האתר jgive. מדובר באתר שמאפשר לבצע את הפעולה באופן מסודר ובטוח. באתר ניתן למצוא שורה של עמותות שניתן לתרום להן, כאשר כל עמותה מוצגת בקצרה, כך שניתן לבצע בחירה מושכלת. לצורך הדוגמה ניתן לתרום אוכל למשפחות נזקקות, לסייע לעמותת אתגרים, לתמוך בעמותה שמסייעת לעולים חדשים וכדומה. מעבר למגוון עמותות שנמצאות באתר, ניתן להשיג החזרי מס דרך המערכת, כך שהתרומה תגיע ישירות לתלוש השכר. כמו כן, באמצעות האתר ניתן לבדוק מראש מהי הזכאות מבחינת החזרי מס עבור כל תרומה, עובדה שמסייעת להתנהל ולקבל החלטה.

 

 

 

100% נתינה – לא גוזרים קופון

טוב לדעת שאם בוחרים לתרום דרך פלטפורמת jgive, האתר לא גוזר קופון – מדובר בפלטפורמה ללא מטרות רווח, ממש כפי שתרומה אמתית צריכה להיות. מעבר לכך, באתר תמצאו רק חברות שפועלות בצורה חוקית – מנהלים ניהול תקין מרשם העמותות ומרשות המיסים. איזו עוד סיבה מושכת רבים לתרום דרך האתר? ובכן מדובר במקום היחידי בו ניתן לייצא קבלה אחת עבור סך התרומות שביצעתם לאורך השנה, ואף דרך האתר ניתן להגיש בקשה לזיכוי מס. מכאן שמדובר באתר שמאפשר התנהלות מסודרת, נוחה ושמגובה בתחושה רגועה.

שקיפות

מעבר לעובדה ש-100% מסך התרומה מגיע ליעד הרצוי, ומעבר לעובדה שסך העמותות שתמצאו באתר מתחזקות ניהול תקין, גם ראוי לדעת שמבחינת האתר  jgive שקיפות היא ערך עליון. מכאן שאם מבקשים לעשות שיעורי בית אודות עמותה שמבקשים לתרום לה, תמצאו שדרך האתר ניתן ללמוד כיצד העמותה מחלקת את המשאבים (קיימים מדדי שקיפות), כך שניתן לדעת כמה מסך התרומה בסופו של יום משרת את המטרה הרצויה.

כה פשוט להפיץ טוב

מכאן שאם רוצים לתרום מבלי לבזבז הרבה זמן, אם רוצים לסגור את הפינה בכמה לחיצות כפתור, אם רוצים להיות רגועים, אם מבקשים להעניק תרומה מסך עובדי החברה, אם מבקשים לדעת כמה כסף כבר נתרם (וע"י כמה תורמים), אם מחפשים לסייע למטרה מאוד מסוימת ואם רוצים לדעת בדיוק כמה מסך הסכום משרת את המטרה, jgive הוא היעד האידאלי ביותר לתרום דרכו. פה ראוי לציין בגאווה שעם ישראל מודע לכוחה של נתינה, כך שאם חשבתם שבעיקר מי שתורם אלו אנשים אמידים (או חברות גדולות), הרי שאתם מוזמנים לגלות שרוב התרומות מגיעות מאנשים פרטיים, משמע לכל תרומה קטנה יש כוח לייצר שינוי גדול. מה אם כן נותר לעשות? נכנסים לאתר, בוחרים את המטרה הרצויה, לומדים עליה מעט, מגדירים סכום ומעבירים תרומה, ולו דרך ביט. שנזכה תמיד להיות בצד שתורם!