מדריך לבעלי עסקים: איך בוחרים מדחום ללא מגע לעסק?

מדחום הפך לחלק בלתי נפרד מחיינו בשנה האחרונה,. רכישה של מדחום ללא מגע היא חיונית לבעלי עסקים, כחלק מתוואי התו הסגול. כיצד תוכל להיות בטוח כי בחרת את המדחום האיכותי ביותר? להלן טיפים מצוינים לרכישה.

רכישה של מדחום ללא מגע: חלק בלתי נפרד מהניהול השוטף של עסקים בשנת 2020

נגיף הקורונה הוביל לשינוי משמעותי בכל הקשור להתנהלות העסקית. למעשה, כיום אף לקוח איננו יכול להיכנס לבית עסק מבלי לעבור בדיקת חום, אותה ניתן לבצע באמצעות מדחום ללא מגע. מדובר באביזר חיוני אשר עתיד ללוות אותנו למשך זמן לא מבוטל, ולכן החליטו במשרד הבריאות להכניס את השימוש במדחום כחלק בלתי נפרד מתוואי התו הסגול בעבור בעלי עסקים. בשל כך, כיום מדחום ללא מגע הוא ציוד חובה לעסקים. כידוע, חום גבוה הוא סימן מובהק לקורונה, ובכדי לשמור על שלומם של הלקוחות נדרש לבצע את הרכישה בהקדם האפשרי. כיצד תוכל להיות בטוח כי רכשת את המדחום האיכותי ביותר? להלן פרמטרים חשובים לצורך תהליך רכישה מיטבי:

מחיר

טווח המחירים של מדחום ללא מגע נע בין 79 ₪ למדחום הזול ביותר ועד 450 ₪, כאשר לרוב המדחומים היקרים יותר כוללים חיישנים מיוחדים כמו גם חצובה אותה ניתן להציב בכניסה לבית העסק, ובהתאם לחום הגוף של הלקוח מגיב ומצפצף. עדיף כמובן להשקיע יותר במדחום שמגיע עם חצובה, כך שתוכל גם להימנע מהצבה של עובד אשר מודד את חום הלקוחות. שם המשחק כאן הוא נוחות, ועל כן מדחום ללא מגע שנמצא על חצובה מהווה דרך מצוינת לביצוע רכישה לטווח הרחוק.

מדריך לבעלי עסקים- איך בוחרים מדחום ללא מגע לעסק

יצרן

לאור הביקוש העצום, החלו יצרנים רבים לספק לקהל העסקי מדחום שמאפשר מדידת חום ללא מגע בעלויות משתנות ובאחריות שנעה בין מספר חודשיים ועד שנתיים. הקפידו לבצע את הרכישה דרך יצרן מוכר ובעל המלצות, כמו גם כזה שמספק לכם את המענה הטוב ביותר לצרכים שלכם. כך לדוגמה, אם מדובר במספר חנויות בבעלותכם, בדקו האם ניתן לקבל הנחה בעבור רכישה מרוכזת או לחילופין במידה וישנה תקלה – תקבלו את המענה מנציג השירות באופן מהיר.

תו תקן

מאחר ומדובר במוצר רפואי, חשוב לבדוק כי למדחום אותו אתם רוכשים יש אישור מטעם משרד הבריאות כמו גם בעל תקן אירופאי (CE) או אמריקאי (FDA). מדובר בתקן חיוני לצורך בחינת האיכות של המדחום, כמו גם לצורך בטיחות המשתמשים.

טווח מדידה

כל דגם של מדחום הוא בעל טווח מדידה שונה. עדיף לבחור במדחום עם טווח גדול ככל האפשר, ובמעמד הרכישה לבדוק גם את טווח הטעות של המכשיר. נוסף לכך, בדקו כי למדחום ישנה רזולוציה מצוינת וכי תצוגת המדידה פועלת למשך מספר שניות ואז נכבית באופן אוטומטי, עד ללקוח הבא.