עובדים בחו"ל: ההזדמנות הבאה של הישראלים ממתינה בניו זילנד

מאז ומתמיד, אנחנו הישראלים מחפשים הזדמנויות כלכליות וחוויות מיוחדות ושונות. תוסיפו לכך את יוקר המחייה שרק הולך ומאמיר בשנים האחרונות, ותוכלו להבין בדיוק למה האפשרות של עבודה בחו"ל הפכה לאחד הדברים הנחשקים ביותר עבור צעירים ישראלים, וממש לא רק כאלו שהשתחררו מצה"ל זה עתה. עם זאת, נראה כי יעדים שבעבר היו נחשקים ביותר מעט נשחקו, בין אם זו ארצות הברית שהקשיחה את היחס שלה כלפי מי שמגיע לעבוד בצורה לחוקית ובין אם אלו מדינות שונות באירופה שבעבר נחשבו למעצמות כלכליות וכיום האפשרויות שלהן לפרנסה מוגבלות הרבה יותר. כך או כך, החיפוש המתמיד אחר יעדים נחשקים לעבודה בחו"ל לא נפסק אף פעם ואם כבר הוא רק הולך וגובר, ואם גם אתם מחפשים את ההזדמנות הבאה שלכם, האפשרות של עבודה בניו זילנד זה בהחלט משהו ששווה לכם לשקול. אנו רוצים להסביר בדיוק למה זה רעיון כל כך מוצלח ואיך תוכלו גם אתם לעבוד באחת המדינות הכי יפות בעולם.

איך לעבוד בניו זילנד

ובכן, מיד נרד קצת יותר לעומק של הדברים ונדבר על האפשרויות העומדות בפני ישראלים המעוניינים לעבוד בניו זילנד, אבל אנו רוצים לומר כבר עכשיו שעל אף שזה לא מורכב מדי, זה בהחלט מצריך היכרות עם התהליכים השונים ואם יש אפשרות לרכז את כל הדברים דרך מקום אחד זה בהחלט עדיף. אנו ממליצים לבקר באתר שעוסק בתחום ההשמה לישראלים בחו"ל ויוכל ללוות אתכם בכל התהליך מהשלב הראשון ועד להשתלבות שלכם במקום העבודה, כך שתוכלו לקנות הרבה מאד שקט נפשי במהלך הדרך. כעת, בואו נדבר קצת יותר על ניו זילנד והאפשרויות שהיא מציעה.

למה לעבוד בניו זילנד?

ניו זילנד היא מדינה ידידותית ביותר לתיירים והיא מקבלת בחום את התיירים הישראלים לחיקה. אפשרויות העבודה שם הן מגוונות ואפשר לעבוד בכמה דרכים באופן חוקי. אתם יכולים ללכת לעבוד בעסקים של ישראלים כמו עגלות למכירת מוצרי ים המלח, אבל גם השתלב בעסקים מקומיים. מעבר לכך מדובר באחת המדינות היפות ביותר בעולם ורבים מגיעים לעבוד שם מתוך מטרה לשלב טיול גדול על הדרך.

ויזות עבודה לניו זילנד

כאמור, יש הרבה אפשרויות מצוינות לעבודה חוקית בניו זילנד. אלו הם סוגי הוויזות שישראלים רשאים להוציא:

  • ויזת חופשה עבודה: ויזה לצעירים בין גיל 18 לגיל 30. הוויזה הזאת מאפשרת שהייה של שנה במדינה עם אפשרות להיכנס ולחזור ללא הגבלה ומאפשרת לכם לעבוד במשך שלושה חודשים. אופציה מצוינת למי שרוצה לחסוך כסף לקראת הטיול.
  • ויזת חופשה עסקים: ויזה לאנשי עסקים שצריכים להגיע למדינה. אפשרות לשהייה עד שלושה חודשים בכל פעם.
  • ויזת הסמכה: ויזה לישראלים שלמוד בניו זילנד וסיימו את הלימודים ומעוניינים לעבוד בתחום לצורך הסמכה רלוונטית.
  • ויזת עבודה לפי מקצוע: ויזה לאנשים עם מקצועות מסוימים שרוצים להגיע לעבוד במיוחד בניו זילנד.
  • ויזות לבני זוג: ויזות לבני הזוג של מי שעובד או לומד בניו זילנד.

עובדים בחו"ל: ההזדמנות הבאה של הישראלים ממתינה בניו זילנד

חוויה שונה ויוצאת דופן

כפי שאתם רואים, האפשרות של עבודה בניו זילנד לישראליים היא נוחה ומשתלמת ביותר. אגב, השכר הממוצע בניו זילנד הוא גבוה באופן משמעותי מהשכר בישראל וזה תקף גם לעובדים בתפקידים זוטרים שונים, כאשר יוקר המחיה נמוך באופן משמעותי.

אם אתם מחפשים חוויה שונה, רוצים לעבוד בעבודה מכניסה, להכיר תרבויות חדשות ולהנות מהנופים המרהיבים ביותר בעולם – אתם בהחלט צריכים לשקול את האפשרות עבודה בניו זילנד.