בעלי מסעדות? כך תוכלו להתקין WIFI מאובטח ללקוחות שלכם

בתור בעלי מסעדות, אתם כבר בטח מודעים לאתגרים הרבים בניהול עסק שכזה. לצד הצורך לדאוג כל הזמן לתפעול השוטף של המסעדה ובתוך כך לנהל את העובדים, להזמין את חומרי הגלם והציוד מהספקים ולדאוג להנהלת החשבונות, ישנו גם עניין חשוב לא פחות (ואולי אפילו יותר) והוא לדאוג תמיד שהלקוחות מרוצים עד הסוף. נכון, פעם היה מספיק להגיש להם אוכל טוב במהירות, להיות אדיב ולפנק כמה שיותר, אבל היום יש עוד דרישה קטנה לכאורה, אבל כזאת שכמעט אף לקוח לא מוותר עליה. אנחנו כמובן מדברים על רשת ה-WIFI, אליה רוצה להתחבר כל לקוח ולהעביר את הזמן בכיף כשהוא יושב במסעדה שלכם. יותר מכך, הרבה אנשים באים לשבת במסעדה, בבית קפה או בבר במיוחד על מנת לעבוד עם המחשב ולצורך זה הם צריכים רשת WIFI טובה, חזקה, אבל הכי חשוב בטוחה. כן, בדיוק כמו שהלקוחות שלכם צריכים להרגיש בטוח ושאף אחד לא ינסה לפגוע בהם כשהם יושבים אצלכם בעסק, כך הם גם צריכים לדעת שהם בטוחים בזמן הגלישה ברשת וזוהי האחריות שלכם לדאוג לכך. איך תעשו את זה? ממש כך.

בחרו בספק אינטרנט איכותי

הדרך הראשונה והחשובה ביותר ליהנות מרשת WIFI מאובטחת, היא לבחור בספק אינטרנט המצטיין בהגנה על הלקוחות ועל המידע שעובר דרכו. כך למשל, חוות דעת על ספק אינטרנט ITC מראות כי בעלי עסקי מזון רבים שבחרו בו, נהנו מאבטחה ברמה גבוהה ודיווחו הרבה פחות על בעיות של פריצות, וירוסים או תלונות שונות בנושא מצד הלקוחות. לפני שאתם מתקשרים עם כל ספק אל תשכחו לשאול בדיוק את השאלות הללו ונסו להבין מה המענה שהוא נותן לאתגר החשוב הזה.

בעלי מסעדות כך תתקינו וויפיי מאובטח

ערכו בדיקות אבטחה תקופתיות

גם כאן תוכלו להיעזר בספק האינטרנט שלכם ולבקש לבדוק באופן יזום את מצב האבטחה של הרשת. ספק אינטרנט ITC למשל, ישמח לערוך בדיקה מקיפה תקופתית בעבורכם כשתבקשו ולבדוק האם האבטחה עומד בתקן הנדרש. בנוסף, ספק אינטרנט איכותי ישמח לייעץ בכל שלב ולנסות להבין האם אתם נוקטים את הצעדים הנדרשים להגנה מקסימלית על הלקוחות שלכם. כמובן שאפשר לפנות לחברה חיצונית שנותנת את השירותים הללו ותשמח לעזור לכם.

שנו את סיסמת הכניסה מעת לעת

יותר גולשים על רשת ה-WIFI, יותר פוטנציאל לפריצות, וירוסים וגניבת מידע. ITC וספקי האינטרנט האחרים בהחלט אחראים על היציבות והאבטחה של ה-WIFI, אבל זה לא אומר שאתם צריכים לנוח על זרי הדפנה וכדאי לנקוט צעדים פעילים כדי להבטיח זאת. אחד הצעדים הללו הוא החלפה של הסיסמה. נכון שהסיסמה ידועה לכל הלקוחות, אבל עדיין, החלפה של הסיסמה מגבירה את האבטחה של הרשת ומנפה טרמפיסטים שהצטרפו בדרך ורכבו בשקט על הרשת.