מדוע חשוב להחזיק את שמן עץ התה בכל בית?

שמן עץ התה הוא מחטא טבעי אשר לו סגולות בריאותיות רבות. במדריך זה נסביר אודות השמן, סגולותיו ולמי הוא מתאים.

שמן עץ התה: בעל סגולות בריאותיות משמעותית

שמן עץ התה נחשב לאחד השמנים השימושים ביותר בכל בית, בשבילו היותו שמן אשר מהווה אנטיביוטיקה טבעי. למעשה, הוא עוצמתי יותר מאלכוהול בכל הקשור לחיטוי, ולכן הוא נחשב לשמן איכותי אשר לו סגולות בריאותיות רבות אשר נמצאו כיעילות בשורה ארוכה של מחקרים. מחקרים מצאו כי שמן העץ התה יכול לסייע בעבור מגוון רחב של מצבים, בשל היותו נוזל אנטי ויראלי, נוגד חיידקים וקוטל וירוסים. . מקורו של השמן הוא מאוסטרליה, ושורשיו אדומים. אנשים מכל העולם מגיעים לאוסטרליה במיוחד בעבור האגם שבו גדל עץ התה, בשל היכולת של השמן לריפוי של העור וכן לריפוי של מצבים שונים, בדומה להגעה לים המלח כאן בישראל. לאור המודעות ההולכת וגוברת בכל הקשור לסגולות של השמן, החלו חברות מובילות בעולם לייצא ולשווק את השמן,  במחירים נוחים לכל כיס.

מדוע חשוב להחזיק- את שמן עץ התה בכל בית

מדוע חשוב להחזיק את שמן עץ התה בבית?

אחת הסגולות הבולטות של שמן עץ התה נעוצה בהיותו מחטא, ולכן מדובר בשמן מצוין בעבור מגוון רחב של בעיות בריאותיות. כך למשל, במידה ואתם סובלים מפטרת בציפורן, תוכלו להשתמש בשמן ולהבחין תוך זמן קצר כיצד הפטרייה נעלמת. בנוסף לכך, השמן יעיל בעבור טיפול באקנה. בשל הריכוז הגבוה של רכיבים מחטאים, ניתן להשתמש בשמן לצורך טיפול והעלמת פצעים, באמצעות טיפול שבועי בשמן. מעבר לכך, מחקרים מצאו כי שמן עץ התה בשילוב של שמן קוקוס יכול לתרום באופן משמעותי לחיזוק שורש השיער, הן במסכה או כשמפו טבעי. סיבה נוספת להחזיק את השמן בבית נובעת מתוך היתרון של השמן כחומר ניקוי מטהר, בו ניתן להשתמש לצורך טיהור הבית. מאחר ולשמן ריח חזק, הוא מציף את הבית בריחות חזקים ונעימים אשר גורמים גם לתחושה של רוגע ושלווה, כפי שיעידו לא מעט צרכנים אשר משתמשים בשמן באופן קבוע.

היכן רוכשים שמן עץ התה?

רכישה של שמן עץ התה יכולה להתבצע הן בחנויות מתמחות לטבע והן דרך רשתות הפארם. בנוסף, ישנן לא מעט חברות ישראליות אשר מאפשרות לכם לבצע רכישה של השמן עד לפתח הבית, כל זאת בעלות כספית נוחה ומשתלמת. לסיכום, אין ספק כי הסגולות הבריאותיות של השמן יכולות לאפשר גם לכם לקבל איזון משמעותי בחייכם ואף לטפל במגוון רחב של מצבים בריאותיים – החל מאקנה ועד פטרת בציפורן. עם זאת, לאור הביקוש הגבוה ישנם גם חיקויים ולכן מומלץ לקבל המלצות דרך חברים ובני משפחה אשר רכשו את השמן, כך שתוכלו להיות בטוחים כי רכשתם שמן איכותי ויעיל.