ללמוד קידום אתרים: האם חייבים קורס מקצועי?

בשנים האחרונות הפך תחום קידום האתרים ליותר ויותר פופולרי ונראה שהרבה מאד צעירים ואנשים אופן כללי, נוהרים לעבר המקצוע הזה ומנסים להפוך אותו לדרך נחמדה לפרנסה צדדית ולפעמים גם למקור פרנסה עיקרי. בדיוק בגלל זה, צצים אלף ואחת קורסים, בתי ספר ומוסדות לימודיים המתיימרים ללמד את השיטה לקידום אתרים במהירות, תוך הבטחות גדולות על כסף גדול בזמן קצר. זה לא שכל הקורסים לקידום אתרים הם כאלה, כן? אבל הרבה מהם לא באמת יודעים לתת את מה שהם מבטיחים וממילא ישנן לא מעט דרכים טובות, מהירות, זולות ומהנות יותר ללמוד את המקצוע בשביל לעסוק בו בהמשך הדרך. אם אתם מתעניינים בקידום אתרים ומחפשים את הדרך שלכם להיכנס לעולם הזה, הנה כמה רעיונות לשיטות טובות איך לעשות את זה ללא קורס מקצועי.

למדו את התחום בעצמכם

אמנם הוא לא מסודר ומאורגן תמיד, אבל כל המידע שאתם צריכים כדי לקדם אתרים כבר נמצא איפשהו ברחבי הרשת. האמת היא שמי שאין לו יכולת למידה עצמית, צריך לשקול אם זה בכלל התחום בשבילו. למי שכן יש את היכולת הזאת, יכול בהחלט ללמוד הרבה מחומרים הפתוחים לכולם ברחבי הרשת. למשל, שווה לכם להכיר את האתר של חברת קידום האתרים "ריגו". רק מצפייה בו תוכלו לקבל מושג די ברור על איך כל הקסם הזה של קידום אתרים קורה ולהתחיל להבין את התחום בעצמכם. היתרון הגדול ביותר בלמידה עצמית הוא שאתם לא מוגבלים במה שאתם יכולים ללמוד והשמיים הם לחלוטין הגבול.

ללמוד קידום אתרים האם חייבים קורס מקצועי

מורה פרטי

האופציה ללמוד קידום אתרים עם מורה פרטי היא אופציה נהדרת מכיוון שהיא מאפשרת יחס מאד אישי ולמידה מהירה בזמן קצר ולעתים היא גם יכולה בהחלט לחסוך כסף. חשוב מאד למצוא מורה טוב שהוא קודם כל עוסק באופן פעיל בזמן הנוכחי בקידום אתרים (ולא רק עשה זאת בעבר), שהוא סבלני וזמין לשעות למידה רבות ושגם יוכל לתת לכם תרגולים מעשיים שכבר תתחילו לצבור את הניסיון בתחום. זה בהחלט יכול להיות בונוס אם גם מדובר במישהו שמכיר עוד שחקנים בתחום ויוכל לכוון אתכם משם למקורות פרנסה פוטנציאליים. בעוד קורסים רק נותנים בסיס ללמידה, מורה פרטי יכול לצלול אתכם ממש לעומק הדברים.

קורס אונליין

בניגוד לקורס פרונטלי, לקורסים המתקיימים אונליין יש יתרון עצום משום שהם מאפשרים למידה עצמית וגם תרגול תוך כדי. חשוב מאד לברר לעומק מהי שיטת הלימוד כאשר לומדים מרחוק ובעיקר האם ניתן לחזור אחורה לתכני העבר במידה ומשהו לא היה לכם ברור, האם ניתן לקבל הכוונה בזמן אמת מהמורים, האם הקורס עדכני למה שקורה היום והאם תוכלו לקבל תמיכה נוספת בתום הקורס. אגב, אם תחליטו בסוף שכן ללכת על קורס פרונטלי, אלו כמה דברים שיהיה חשוב מאד לבדוק בנוסף.