האם מומלץ לעשן קאנביס בתקופת הלימודים?

כולם מעשנים קנאביס בתקופת הלימודים, אך השאלה היא האם מדובר במהלך חכם, ופה נענה שמדובר במהלך שמודע לעובדה שזה הזמן לטרוף את החיים ובו זמנית לרכוש השכלה, זה הזמן להיות אחראי ובו זמנית ללכת על הקצה וליהנות מכל הטוב שיש לחיים להציע. אי לכך אם נשים לרגע את הג'וינט בצד וננסה לענות על השאלה ללא מאנצ'יז ודעה משוחדת, נציין שנכון שעישון קנאביס עשוי לעשות אותנו מעט ישנוניים ונכון שאם ננסה לחדול לעשן אנו עשויים לחוש מעט תסכול, אך גם הצד השני של המטבע מלא ואף שמח ביותר, ועל כן אתם מוזמנים לגלות מספר צידוקים שיצדדו בעישון קנאביס בתקופת התואר. לגזור ולשמור עבור הפעם הבאה שתתקלו במתחסד כזה או אחר!

ללא חרדות

ידוע שתקופת התואר עשויה להיות מלחיצה, ולו בשל המשימות הרבות והעובדה שבו זמנית צריך גם לעבוד, ועל כן תשמחו לגלות שמחקרים מראים שעישון קנאביס (במידה) עשוי להפחית חרדות, כמובן כל עוד הן מופיעות במינונים נמוכים. מכאן שאם מבקשים להעביר מצגת או לשאת הרצאה ויש לכם פחד קהל, עתה אתם יודעים מה עשוי לסייע. כמו כן, נחדד שרצוי לצרוך רמה נמוכה של THC, אך כיוון שקשה לדעת אם החומר אכן עונה על כך, יש למצוא חומר שמוביל להרגשה טובה ופשוט לדבוק בו. מהי המסקנה? ממש כפי שקבוצות למידה מהנות ומחזקות יכולות, כך גם באמצעות גריינדרים וחומרים איכותיים עוברים את תקופת הלימודים ביתר קלות.

נראים נהדר

אין זה סוד שכולנו רוצים להיראות במיטבנו ועל כן טוב לדעת שעישון קנאביס מסייע לשמור על המשקל ואף משפר את התגובה של הגוף לצריכת סוכר. מכאן שגם ניתן לאכול הרבה ועדיין לא לעלות במשקל וגם להמשיך עם אותה תזונה לקויה שמאפיינת את העם של הסטודנטים ובו זמנית לסייע לגוף להגיב כראוי. כיצד זה ייתכן? ובכן מי שמעשן קנאביס מהר מאוד מגלה שנהנים מחילוף חומרים מהיר.

אין זמן להיות חולים

מי שסטודנט אין לו זמן להיות חולה, ועל כן טוב לדעת שעישון קנאביס מונע שלל מחלות. הוא מנוע התפשטות של גידולים סרטניים, הוא מטפל בגלאוקומה, הוא מונע התקפי אפילפסיה, מונע כאבים שנובעים ממחלת טרשת נפוצה, הוא מאט התפתחות של מחלת האלצהיימר והוא מסייע להתמודד טוב יותר עם מחלות דלקתיות שמקורן במעי. כמו כן, כיוון שהעישון מוביל למצב רוח טוב יותר, הוא גם מונע שלל מחלות רגילות, וזאת בהתאם לעיקרון של נפש בריאה בגוף בריא.

יצירתיות

לא מעט סטודנטים שלומדים מקצועות שדורשים מעט יצירתיות מעידים שעל הרעיונות הטובים ביותר הם חשבו בזמן שעישנו. מכאן שגם ניתן לקחת הפסקה וגם להמשיך להשקיע בלימודים ולהגיע למחוזות מרשימים.

עישון מושכל

שנסכם? עישון קנאביס במידה עשוי להתגלות כדרך נהדרת להעביר את תקופת הלימודים. מכאן שאין שום סיבה לא ללמוד ובו זמנית ליהנות, לא ללמוד ובו זמנית להתוודע לנפלאות הקנאביס. בהצלחה!