לומדים לנהל, לבשל, לאפות ולטפל: מה אפשר ללמוד במכללת רימונים?

מכללת רימונים היא מכללה מובילה בתחומה אשר הצליחה להכשיר ברבות השנים אלפי תלמידים ותלמידות. המכללה נוסדה בשנת 1993 בשיתוף עם משרד העבודה וכן עיריית טבריה, וזאת מתוך מטרה להכשיר את דור העתיד של העובדים בתחומי המלונאות, קולינריה, ניהול, קוסמטיקה ועוד. אם אתם מחפשים מכללה אשר תדע לספק לכם את המענה הטוב ביותר גם מבחינת הלימודים אבל גם מבחינת ההיבט המעשי, זה הזמן לקרוא את המידע אותו נציג לכם כעת.

מכללת רימונים – כל מה שרציתם לדעת

לימודים מקצועיים מהווים הזדמנות מצוינת בעבורכם להיכנס לשוק העבודה ולהשתלב בתפקידים מבוקשים, אולם כמו שאתם בוודאי יודעים, ללא הכשרה מקצועית לא ניתן להתקדם בסולם הדרגות. על כן, מכללת רימונים אשר הכשירה מעל ל-8,00 בוגרים ובוגרות מציעה מגוון רחב של מסלולי לימוד הכוללים בין היתר: מגמה קולינרית, מגמת ניהול, מגמת קוסמטיקה וכן תיכון קולינרי המיועד בעבור תלמידים בכיתה ח'. הסגל המקצועי של המכללה מורכב מאנשי ונשות מקצוע מהשורה הראשונה אשר מעניקים לכל תלמיד את היחס האישי ואת שימת הדגש על מיצוי הפוטנציאל, כאשר הייחודיות של המכללה הזו נובעת גם בשל היבט מעשי אשר נועד לספק לבוגרים את התשתית הטובה והאיכותית ביותר לטובת יצירה של מענה מקצועי המאפשר להשתלב בקלות בשוק התעסוקה, גם בגילאים צעירים וגם בגילאים מבוגרים כחלק מהסבת מקצוע.

החזון של המכללה הוא להכשיר את דור העתיד של מדינת ישראל בתחומים מבוקשים כמו למשל תחום המלונאות, בייחוד על רקע המחסור בעובדים אשר משפיע באופן דרמטי על הפעילות במשק. כמי שרואים בהכשרה כמשימה לאומית, תוכלו להיות בטוחים כי אתם מקבלים הכשרה מקיפה אשר תסייע לכם להשתלב בתחומים מבוקשים, כל זאת בליווי אישי ועם שימת דגש על מענה המגיע לידי ביטוי במסלול לימודים איכותי הכולל גם את הפן התיאורטי אבל גם את הפן המעשי, לצד הרצאות של מיטב המומחים וכן סיורים מקצועיים שנותנים לכם הצצה אל תוך עולם מרתק המשלב את יכולת הניהול.

לומדים לנהל, לבשל, לאפות ולטפל: מה אפשר ללמוד במכללת רימונים?

מקדמים את דור העתיד של עולם התעסוקה

כמכללה מובילה בתחומה, מגמות הלימוד שאליהן ניתן להירשם מהוות הזדמנות בעבור כל אחד ואחת מכם לקחת פיקוד על נושא הקריירה ולממש את התשוקה לעולם הניהול, קולינריה, ביוטי ועוד באופן המקצועי ביותר. באתר הרשמי של המכללה תוכלו לקרוא מידע מורחב אודות תוכניות הלימודים, כאשר בסיום הבוגרים מקבלים תעודה מטעם משרד העבודה ואף יכולים להמשיך לתארים מתקדמים, כל זאת כחלק מבנייה של רזומה מקצועי אשר יאפשר לפרוץ קדימה ולממש את הפוטנציאל הגלום בכם. תחום הניהול, תחום מלונאות, קולינריה כמו גם ביוטי הם תחומים בולטים בתעשייה הישראלית אבל גם העולמית, ועל כן יש שפע של אפשרויות קידום כמו גם התפתחות אישית המגיעה לידי ביטוי במסגרת של קבלת הכשרה מקצועית המתבצעת בפיקוח ועם שימת דגש על תכנים שיכולים לא רק להועיל לכם בפן המקצועי, בעקבות קשרים הדוקים של המכללה עם מעסיקים בולטים בתחומים הללו.

לסיכום

אם אתם מחפשים מכללה מובילה אשר תדע להכשיר אתכם לקראת כניסה לתפקידים מבוקשים בשוק העבודה, זה הזמן להיכנס לאתר הרשמי של מכללת רימונים ולהשאיר פרטים, כל זאת כחלק מקידום הפן המקצועי. יחד עם זאת, צריך לקחת בחשבון כי ההרשמה כרוכה בתנאי סף הכוללים בין היתר גם ראיון אישי, ועל כן רצוי לתאם פגישת ייעוץ לטובת קבלת כל המידע שיעניק לכם את כרטיס הכניסה למכללה מובילה ומקצועית המספקת מענה מלא בעבור הסטודנטים.