כמו מקצוענית: שגרת הטיפוח המנצחת לעור מושלם

שגרת טיפוח נכונה יכולה לעכב באופן משמעותי את תהליך הזדקנות הפנים כמו גם יצירת מראה עור מושלם – בכל גיל. כיצד תוכלי לעשות זאת? להלן טיפים ששווים זהב.

שגרת טיפוח מנצחת: כל הסודות נחשפים

תהליך ההזדקנות של העור מתחיל בגילאים צעירים, והחל מגיל 25. למעשה, שגרת טיפוח מנצחת צריכה להתבצע באופן קבוע ובהתאם לסוג העור, כל זאת מתוך מטרה לעכב את קצב הזדקנות העור ובהתאם לכך ליצור מראה עור קורן. חלק מהותי משגרת הטיפוח הוא עידוד ייצור הקולגן, שמצוי בשלושת שכבות העור, ותפקידו הוא לגרום לאלסטיות של העור ובהתאם לכך למראה מתוח. תפקידנו הוא לחזק את הקולגן, בעקבות אובדן ייצור קולגן החל מגיל 25, ובהתאם לכך לגרום לפנים להיות מורמות, גם בגילאים מבוגרים. בעבור מי שלא רוצה לעבור ניתוחים, רצוי בהחלט להשתמש בתוסף קולגן כחלק משגרת הטיפוח, כפי שמסבירה רונית יודקביץ מ"קולגן פלוס". יודקביץ היא היא הפרזנטורית של תוסף התזונה המצוין הזה, שנחשב לאחד הפיתוחים המסקרנים של ענף הביוטי. הסיבה לכך היא ריכוז גבוה של קולגן (2.5%) בתוספת של חומרים פעילים נוספים אשר הופכים את קולגן פלוס למוצר חובה בתיק הטיפוח שלך. מדובר בתוסף שמתאים לכל אישה, וניתן לשלב אותו באופן יומי כחלק משגרת טיפוח מנצחת.

כמו מקצוענית שגרת הטיפוח המנצחת לעור מושלם

התאמה של מוצרים לעור הפנים

לא כל מוצר מתאים לכל אישה, ולכן נדרש להיות מאוד קפדנית בתהליך הרכישה של מוצרים שישלימו את שגרת הטיפוח בצורה מיטבית. שגרה נכונה של טיפוח כוללת את הסרת האיפור באמצעות מסיר איפור איכותי, ניקוי יסודי של הפנים עם סבון ייעודי, טונר ולאחר מכן קרם פנים. מומלץ להשתמש במסכות לפחות פעמיים בשבוע לצורך חידוש וריענון העור, ובמידה והעור שלך אינו נוטה לאקנה ניתן בהחלט לשלב גם פילינג אחת לשבוע. על מנת שתוכלי לדעת איזה מוצרים מתאימים לך, מומלץ לבצע רכישה של דוגמיות, לראות כיצד העור מגיב ובהתאם לכך להרכיב שגרת טיפוח קבועה ביום ובלילה.

טיפול עור ממוקד

מעבר לשימוש במוצרי טיפוח בשגרת היום והלילה שלך, רצוי לבצע אחת לתקופה טיפול עור ממוקד דרך קוסמטיקאית בעלת המלצות בתחום, לצורך יצירת עור קורן לאורך זמן. כיום ישנם לא מעט טיפולים מתקדמים אותם ניתן לעבור תחת ידיה המקצועיות של הקוסמטיקאית, לצורך החדרה טובה יותר של החומרים בהם את משתמשת באופן קבוע כמו גם ריענון הפנים. מעבר לכך, חילופי עונות, תזונה לקויה, מתח ועייפות משפיעים מאוד על מראה עור הפנים. לכן, מומלץ לבצע רכישה של ערכת טיפול ביתית המכילה אמפולות לתיקון, חידוש ומיצוק העור, כאשר את האמפולות ניתן לרכוש הן דרך אתרים מתמחים והן דרך הקוסמטיקאית, כחלק משגרת טיפוח פעילה המבוססת על שימוש בחומרים ותוספים מצוינים לעור הפנים.