פרילאנסרים – צאו מהבית: 5 מקומות שכל עצמאי יכול לעבוד מהם

כעצמאיים, אתם לא מחויבים להגיע למשרד, ובשל כך יש שפע של מקומות שבהם תוכלו לעבוד ואפילו ליצור קשרים חשובים. במקום להישאר במשרד הביתי, זה הזמן לבחון את חמשת האפשרויות שאותן נציג לכם כאן, לטובת קבלת החלטות שיניבו לכם את היכולת לנצל את הזמן של העבודה – לטובת שהות במקומות יפים, מרגיעים ואפילו בעלי ערך מוסף. מוכנים? בואו נתחיל!

חלל עבודה משותף

עבור קהל העצמאיים, עבודה בחלל עבודה משותף מהווה הזדמנות לעבוד בסביבת עבודה מתקדמת, גמישה ואפילו חסכונית. למעשה, חללי עבודה משותפים מציעים סביבה מקצועית ומובנית, שיכולה לסייע בהגברת הפרודוקטיביות והמיקוד,  וזאת בעקבות שהות באופן ספייס ביחד עם בעלי מקצוע אחרים, או השכרה של עמדה. לצד זה, מרחב עבודה משותף במרכז הארץ כמו dogether מאפשרת לקבל סביבת עבודה דינאמית הכולל משרד פרטי, לאונג' לעבודה יומיומית וכן חדר ישיבות לאירוח. היתרון נובע הן בשל המיקום המצוין והן בשל היכולת ליצור קשרים חברתיים, חיסכון בעלות של השכרת משרד קבוע לצד התאמה אישית לצרכים הנדרשים שלכם, בהתאם למסלולי ההשכרה הקיימים.

בתי קפה

עבודה בבית קפה הפכה לטרנד פופולרי בקרב עצמאים שמחפשים שינוי נוף מהמשרד הביתי, בעקבות היכול לנצל את הסביבה התוססת של בית הקפה לטובת הצרכים הנדרשים. בתי קפה מציעים אווירה רגועה ונוחה, אשר יכול לעזור להפחית את הלחץ ולהגביר את היצירתיות. לצד זה, בתי קפה רבים ברחבי הארץ מציעים לרשות הלקוחות חיבור וויפי מהיר המאפשר לעבוד בנוחות, ובכך לנצל את הסביבה הצעירה לטובת עבודה וכן ניצול של תפריט עסקיות שיסגור לכם את הפינה של הרעב, בוודאי אם אתם נשארים עד השעות הקטנות של הלילה לעבודה.

חוף הים

עבודה מהים הפכה לאופציה פופולרית יותר ויותר עבור עצמאים המחפשים סביבת עבודה דינאמית אך גם מרגשת, בייחוד על רקע העובדה כי בישראל יש שפע של חופי ים מוכרזים המעניקים חווית עבודה שונה ומרתקת. היתרונות של עבודה מהים הם רבים. ראשית, להיות מוקף בסביבה הטבעית יכול לעזור להפחית את רמות הלחץ ולשפר את הרווחה הכללית. צליל הגלים, אוויר הים הצח ואור השמש יכולים לספק תחושה של רוגע ומיקוד, אשר יכול להיות קשה להשיג בסביבה משרדית מסורתית, כאשר אפשר לנצל את השהות בים לטובת הירגעות, אבל גם עבודה פרודוקטיבית המתבצעת ממסעדת חוף או על ספסל, הממוקם ממש על קו החוף.

 

 

לובי של מלון

אם אתם מחפשים מקום עבודה המשלב בין יוקרה לבין שקט, אין ספק כי ההזדמנות של עבודה בלובי מהווה הזדמנות מצוינת ליצירה של חווית עבודה שונה ואפילו מיוחדת. בתי מלון ברחבי הארץ מציעים לציבור העצמאיים מקומות ישיבה ייעודים בתוך הלובי הכוללים גם חיבור אינטרנט מהיר וכן קבלת שירותים מהמלון, כולל למשל השכרה של חדר ישיבות.  מדובר באופציה מצוינת בעבור בעלי עסקים שצריכים להיפגש עם לקוחות במלון יוקרתי.

פארק

ישיבה בחיק הטבע מהווה הזמנות לנשום עמוק, להירגע ולנצל את הנופים היפים לטובת קבלת השראה. על כן, עבודה המתבצעת במסגרת של שהות בפארק היא בעלת ערך מוסף, הן בשל היכולת להתנתק מהסביבה ולעבוד בתוך סביבה ירוקה ונעימה והן בשל היכולת לנצל את הזמן לטובת סיבוב התאווררות.

לסיכום

נמאס לכם לעבוד מהבית? זה הזמן לעבור על הסקירה אותה הצגנו לכם כאן, כל זאת מתוך מטרה לנצל את הדינאמיות של עבודה בתור עצמאיים לטובת הצרכים הנדרשים – החל מעבודה בחלל עבודה ועד לחוף הים.