כל הסיבות שלכם לשדרג את הבית בתריסים חשמליים

פתרונות הצללה מהווים חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית. אם אתם מתכננים לשדרג את הבית שלכם, להלן כל הסיבות לעבור לתריסים חשמליים המעניקים לכם גם פתרון הצללה נהדר, בטיחותי ומעוצב. כל הסיבות לשדרוג הבית באמצעות תריסים חשמליים – במדריך הבא.

שדרוג הבית דרך התקנה של תריסים חשמליים:

התריסים כפי שהכרנו בעבר השתנו ללא הכר, וזאת בשל פיתוחים טכנולוגיים המאפשרים לכל אחד לקבל פתרון הצללה איכותי אך גם מעוצב, וזאת בשל העובדה כי מדובר בתריסים חשמליים אותם ניתן להתאים באופן מדויק לצרכים וכמובן לגודל החלון. למעשה, אם אתם מתכננים לשדרג את הבית, אחד הדברים החשובים ביותר בתהליך הוא לשים דגש על פתרונות הצללה, וזאת בשל העובדה כי פתרונות הצללה מאפשרים לכם להימנע ממאמץ פיזי הכרוך בהזזה של התריסים, בוודאי כאשר מדובר בחלונות גדולים. מעבר לכך, מדובר בתריסים מעוצבים אותם ניתן להתאים באופן מדויק לקונספט העיצובי של הבית, ועל כן מדובר בהזדמנות מצוינת לא רק לשדרג את הבית באמצעות תריסים חשמליים של חברת somfy אלא גם בהזדמנות ליצור חלל מזמין ואינטימי המעוצב בסטנדרט גבוה.

מהם היתרונות של תריסים חשמליים?

ראשית כל, היתרון הראשון הוא קבלת שליטה מלאה על כמות האור שנכנסת לכל חדר, וזאת ללא צורך לכוון את הגליל באופן ידני. מאחר ומדובר בפונקציה חשמלית, ניתן להפעיל אותם ללא הפעלה של כוח פיזי ומכל מקום באופן שמאפשר לשלוט על כמות האור – בלחיצה אחת של כפתור. נוסף לכך, כיום ישנן חברות המציעות אפשרות של הפעלת תריסים חשמליים כחלק מבית חכם, ועל כן ניתן לכוון את התריסים בעוצמות שונות בהתאם לצרכים שלכם. כך לדוגמה, אם אתם חוזרים בדיוק מהעבודה ורוצים לקבל צל בכניסה לבית, תוכלו להפעיל את התריסים באופן מרוחק ובכך לקבל שליטה מלאה על אופן כניסת האור אך גם לטובת ויסות הטמפרטורה. מדובר ביתרון מובהק נוסף של תריסים חשמליים, וזאת בשל האפשרות לבצע סגירה מוחלטת של התריסים ובהתאם לכך גם ליצור חיסכון כספי אדיר מבחינת חשבון החשמל שלכם. במקום להפעיל את המזגנים באופן קבוע, ניתן להשתמש בתריסים החשמליים לטובת הצללה ובכך להבטיח כי הטמפרטורות ירדו או לחילופין לטובת בידוד הבית ובכך למנוע מהקור להיכנס. יתרון נוסף של תריסים חשמליים הוא השחיקה הנמוכה ביחס לתריס ידני, ואחריות אותה ניתן לקבל דרך החברה למשך תקופה ארוכה.

השקעה לטווח הרחוק

לרכישה של תריסים חשמליים יש משמעות מבחינה פרקטית אך גם מבחינת חיסכון כספי. לרוב, מדובר בתריסים שמחזיקים מעמד למשך שנים רבות, וזאת בשל ההתאמה המדויקת המתבצעת מתוך מטרה להבטיח כי גודל התריס והמשקל יהיה תואם למנוע החשמלי המאוחסן באמצעות ארגז נסתר, פנימי או חיצוני. נוסף לכך, חשוב לדעת כי ישנם ארבעה סוגים של תריסים חשמליים: פלסטיק, מוקצף, משוך או משוך שלב אור. תריס של משוך שלב אור הוא תריס פרקטי אך גם בעל אלמנט אבטחה, בשל היותו דומה לסורגים ולכן גם חברות הביטוח מחשביות את התריסים האלו כמעכב פריצה.

לסיכום, היכולת שלכם לשדרג את הבית באמצעות תריסים חשמליים היא בעלת פוטנציאל אדיר הן מבחינת הפרקטיות אך גם מבחינת יצירת עיצוב מנצח המגלם בחובו שורה של יתרונות. דרך חברה מקצועית תוכלו ליצור לעצמכם בית חכם ומעוצב אך גם להשקיע את כספכם לטווח הרחוק, בשל העובדה כי מדובר בתריסים איכותיים שנשמרים למשך שנים רבות, בתנאי כי אתם מקפידים על תחזוקה נאותה ועל ניקוי התריסים באמצעות מטלית לחה בלבד.