עיצוב שירותים ציבוריים: 7 אביזרים שפשוט חייבים להתקין

שירותים ציבוריים הם מקום אשר מתבלה ומתיישן במהירות רבה מאד. אנשים רבים משתמשים בו והוא גם עובר ניקיונות כמה פעמים ביום. כל זאת תורם לשחיקה של הרצפות, הכיורים, הקירות, הברזים, הצנרת ועוד. שירותים ציבוריים גם צריכים לעקוב אחרי האופנות השונות הקיימות בשוק. אם מדובר בשירותים בבניין משרדים למשל, רצוי שהם יהיו מכובדים בשביל לשמור על התדמית של העסקים הנמצאים בו. שירותים במוסדות שונים משמשים אנשים עובדים וראוי שגם הם יהיו נקיים, נוחים, משופצים והכי חשוב – עם אבזור עשיר. במאמר הזה נעבור על אותם אביזרים אשר חלקם לא מאד מוכרים. למרות זאת, אותם אביזרים יכולים מאד לעזור לכם להגיע לשירותים ציבוריים ברמה טובה.

אביזרים לשירותים ממקור איכותי

אביזרים לשירותים קונים רק בעסק מקצועי עם ניסיון עשיר באביזרים כאלו. אתר צהלש מציע לא רק מבחר גדול של אביזרים, אלא גם מידע רב ושירות לאחר הרכישה. האביזרים מחולקים לפי קטגוריות שונות וההתמצאו היא קלה ונוחה. להלן האביזרים המומלצים:

מייבשי ידיים סילוניים

לאחר השימוש בשירותים ורחיצת הידיים, עומד המשתמש בפני בעיה. הוא לא רוצה לגעת במשטחים שונים, אפילו לא בלחצן המפעיל את המגבת או במגבוני נייר. מייבש סילוני מאפשר ייבוש של היד בזמן קצר מאד. הוא מחליף את המייבשים הישנים אשר מוציאים הרבה רוח ועושים הרבה רעש. זמן ההמתנה לייבוש מתקצר וכך גם השהות בתוך השירותים. מייבשים סילוניים מודרניים גם נותנים חוויית ייבוש נקיה והגיינית יותר.

סבוניות אוטומטיות

בשירותים ציבוריים, מומלץ להפחית עד כמה שיותר מגע עם משטחים שונים. יחד עם זאת, צריך לספק סבון באופן ישיר ונוח. סבוניה אוטומטית לסבון נוזלי היא פתרון נהדר לכך. היא עובדת בהושטת יד פשוטה ומאפשרת לכמות סבון מדודה להגיע בדיוק ליד ולאפשר רחיצת ידיים השומרת על היגיינה ומונעת העברה של מחלות וזיהומים שונים.

פח אשפה מנירוסטה

פחי אשפה הם אביזר הכרחי בשירותים ציבוריים. ללא פחי אשפה, קיים הסיכון שאנשים ישליכו פסולת הישר אל האסלות, דבר אשר יכול לגרום לסתימות ולנזק גדול. פחי אשפה מנירוסטה אינם מחלידים, הם שומרים על צורתם וצבעם ונראים חדשים גם לאחר תקופת שימוש ממושכת.

מפיצי ריח אוטומטים

אלו אביזרים אשר פועלים באינטרוולים קבועים ומפיצים באוויר ריח ניחוח לפי בחירתכם: לוונדר, לימון, הדרים ועוד. שירותים ציבוריים, למרות ניקיונות רבים, יכולים להיות בעלי ריח לא נעים. מפיצי ריח עוזרים להתגבר על הריחות הללו ואפילו לשפר אותם.

עיצוב שירותים ציבוריים: 7 אביזרים שפשוט חייבים להתקין

ווים ומדפים

לעיתים, אנשים נכנסים אל השירותים עם תיקים, מעילים או אפילו כובעים. בשביל ליצור חוויה נוחה והיגיינית, עליכם לספק להם מקומות להשאיר את אותם פריטים בזמן שהם משתמשים בשירותים. רצוי לשים ווים ממש בתוך תאי השירותים עצמם כדי לאפשר לאנשים לתלות עליהם מעילים או תיקים. בחוץ, רצוי להציב גם מדפים בכדי לאפשר למי שרוצה בכך להניח חפצים שונים.

מאחזים לנכים

חשוב מאד לצייד את השירותים הציבוריים בידיות שונות אשר מותאמות במיוחד למי שאינו יכול ללכת על רגליו או שזקוק לעזרה. מאחזים כאלו יוצבו ליד האסלה ובמקומות אחרים ברחבי השירותים. רצוי מאד לבצע את ההצבה שלהם עם מומחה לנושאי נגישות והנגשה לנכים.

מתקן החתלה

זהו מתקן אשר נראה כמו מדף מתקפל גדול. עליו ניתן לחתל תינוק. כיום, מתקן כזה צריך להיות גם בשירותי הנשים וגם באלו של הגברים. לחילופין, ניתן להציב אותו בכניסה, לפני ההתפצלות לשירותי נשים/ גברים.