מזמינים בגדים מחו"ל: השלבים שחשוב לבצע בטרם הרכישה

אם פעם הייתם עומדים בתור לתא המדידה ויוצאים יחפים בכדי לבחון כיצד אתם נראים בפריט החדש, הרי שכיום יותר ויותר אנשים התרגלו למדוד את הפריט הרצוי ממש בבית, וזאת כי ידוע שאם רק רוצים ניתן להחזיר וכיוון שהעלות כה זולה, אנשים כבר לא מתרגשים אם אותו פריט אינו יושב בדיוק כפי שהם קיוו. מכאן שכיום רבים מזמינים בגדים מחו"ל, ופה רק נותר להבין כיצד מפיקים את המרב – משלמים פחות, משיגים בדיוק מה שמחפשים ונהנים מהליך הרכישה.

טבלאות ייעודיות

אומנם כיום רוב האתרים שמכבדים את עצמם מאפשרים להחזיר את הפריט הרצוי, אך עדיין אין זה נעים לצפות ובסוף לגלות שטעיתם במידה ועל כן נחדד את העובדה הבאה: אתם יכולים לבדוק בטבלה להמרת מידות את המידה האידיאלית בעבורכם, ובכך לוודא מה בדיוק עומדים לקבל, כאשר יש לשים לב שלא רק בוחנים מהי המידה האוניברסלית, אלא גם נעזרים בטבלאות ייעודיות (ולו כי המידות באתר מעט שונות). כמו כן, תמיד חשוב להקדיש לכך כמה דקות – לבחון גובה, היקף חזה, אורך ידיים, רוחב כתפיים וכדומה.

היו ישראלים חכמים

ידוע לכל שמעל 75 דולר נדרשים לשלם מע"מ ועל כן ישראלים כמו ישראלים תמיד בוחנים כיצד ניתן לעגל את הפינות, ועל כן פשוט לוקחים הזמנה שגבוהה מ75 דולר ומפצלים אותה לשתי חבילות נפרדות. עם זאת, רצוי לחכות לפחות יום בין הזמנה אחת שנייה, וזאת כי בהרבה מקרים האתר נוהג לחבר בין שתי החבילות ובכך מחייב לשלם מע"מ. מכאן שאם עומדים לעבוד על המערכת לפחות תעשו זאת באופן חכם. עוד טיפ בנושא? יש אתרים שבהם לא מאחדים חבילות, אך עדיין אם שתי החבילות מגיעות ביחד למכס שם כבר כן יאחדו ביניהן, ועל כן רצוי על אחת מהן לרשום כתובת אחרת, ולו של בן משפחה.

מזמינים בגדים מחול- השלבים שחשוב לבצע בטרם הרכישה

משווים מחירים

ידוע שלהזמין בגדים מחו"ל חוסך לא מעט כסף ואף מאפשר להיחשף להיצע הרבה יותר גדול, אך יחד עם זאת אין לקחת את נקודת המוצא ולהכליל אותה באופן גורף, אלא בכול פעם אתם נדרשים לערוך בדיקה מחודשת. שנסביר? לפני שרוכשים פריט כזה או אחר, יש לבחון כמה הוא עולה בארץ (כולל משלוח פנימי או השקעה בדלק) וגם רצוי לבחון האם לא מוצאים את אותו פריט במחיר מוזל באתר אחר. נשמע קשה? ממש לא, פשוט פותחים חלון נוסף בגוגל!

מנצלים הזדמנויות

לבסוף נציין שידוע לכל קונה ברשת שקיימים חגי קניות שחבל לפספס ועל כן אם עומדים לרכוש פריטי ביגוד יחסית יקרים, בהחלט שווה לחכות לחג הקרוב, ולו כדי לבצע רכישה חכמה. עם זאת, אין לרכוש בחג בעיניים עצומות, וזאת כי לא פעם המחירים בחג דווקא מתייקרים, כך שמוטב לאתר את הפריט הרצוי מראש ולבחון האם באותו "חג" המחיר אכן יותר כדאי. רכישה מוצלחת ומהנה!