אנשי המקצוע שיכולים לסייע לכל עסק לצמוח ולהתפתח

על מנת לפתח עסק מצליח, חשוב לרתום לעזרתכם את טובי המקצוע אשר בעזרתם ניתן לבנות מעטפת מקצועית ונכונה לצורך ניהול ותפעול העסק. מי הם אנשי המפתח? על כך ועוד – במאמר הבא.

מתמודדים עם קשיים בעסק? כך תוכלו לפתח אותו גם בעת משבר

ניהול עסק הוא לא דבר פשוט. למעשה, ע"פ הסטטיסטיקה 1 מכל 4 בתי עסק נסגרים עוד בשנה האחרונה, ובצל משבר הקורונה המספרים רק הולכים ומנזקים. לצערנו, לא מעט בעלי עסקים נקלעו לקשיים אולם המשברים הגיעו עוד לפני – וזאת בשל ניהול לא נכון. חשוב לזכור כי ניהול נכון מהווה את הבסיס להצלחה של כל בית עסק, ובאמצעות אנשי מקצוע מובילים בתחומם ניתן בהחלט לייצר מעטפת נכונה אשר תסייע גם לעסק שלכם לצמוח ולהתפתח בעת משבר ובעת שגרה. נקודת ההנחה שלכם צריכה להיות כי כל עסק יכול להוביל לרווחיות והצלחה, וזאת בתנאי כי אכן מבצעים ליווי נכון באמצעות אנשי מקצוע. מי הם אנשי המקצוע אותם מומלץ לרתום לעזרתכם? להלן הרשימה:

ייעוץ לעסקים

רותם זילברמן הוא יועץ עסקי מומחה אשר ליווה מאות בתי עסק להצלחה ורווחיות, וזאת באמצעות תוכנית ליווי פרטנית אשר מבוססת על מודל אותו פיתח. באתר רותם זילברמן תוכלו לקרוא את סיפורי ההצלחה כמו גם לקבל מידע נוסף הנוגע ללווי עסקי אשר מבוסס על בדיקה של בית העסק מבחינת דוחות כספיים, הוצאות והתקשרות עם ספקים ועד לקידום תחום הפרסום והשיווק, זאת בכדי להוביל לצמיחה ושגשוג. ייעוץ עסקי זה יכול לסייע לכם לעשות סדר בעסק ובהתאם לכך לקדם אותו באופן משמעותי, כפי שיעידו לקוחותיו המרוצים של רותם זילברמן.

רותם זילברמן

יועץ תקשורת

בעלי עסקים חשופים כיום לשיימינג ברשת אשר עלול להוביל לסגירתו. למעשה, לא מעט בעלי עסקים נתקלו בלקוחות אשר דיווחו על רמת שביעות רצון נמוכה כתוצאה מהשירות, ובהתאם לכך "זכו" לחשיפה תקשורתית שלילית אשר עלולה להוביל לסגירת בית העסק. באמצעות יועץ תקשורת תוכלו לדברר את פעילות בית העסק, לקדם אייטמים בתקשורת אודות הפעילות שלכם וכן למצב את עצמכם בשורה הראשונה בתחום הפעילות שלכם.

מקדם אתרים

מקדם אתרים הוא איש מקצוע אשר תפקידו הוא להוביל את האתר של בית העסק לתוצאות הראשונות של מנוע החיפוש של גוגל, ולחשיפה ברשתות החברתיות. באמצעות מקדם אתרים תוכלו להזניק את העסק שלכם לעבר עידן טכנולוגי רב עוצמה וכן להתאים את עצמכם להרגלי הצרכן אשר מבקש לקבל שירות/מוצר דרך הפלטפורמה האינטרנטית. מקדם אתרים יסייע לכם לא רק לקדם את האתר אלא גם לבנות אותו, להתאים אותו לקהל היעד וכן לבצע אפיון לקוחות מדויק אשר נועד להצמיח את העסק שלכם ולהתגבר על התחרות בענף בו אתם עובדים.