טרקטורונים באילת: איך מתכננים טיול חוויתי לכל המשפחה?

טרקטורונים מהווים הזדמנות מצוינת לנצל את השהות בעיר אילת לטובת חוויה משפחתית כיפית ומאתגרת במיוחד. איך תוכלו לתכנן את הטיול המושלם? להלן טיפים מצוינים בהם תוכלו להיעזר לצורך תכנון מדויק.

טיול טרקטורונים באילת: כך תתכננו טיול מושלם לכל המשפחה

חוף ים, קניון ובטן גב מהווים את השילוש הקדוש בעת ביקור בעיר אילת. אולם, בכדי לשדרג את הטיול ולהפוך אותו למיוחד ובלתי נשכח ניתן בהחלט לשלב שורה של אטרקציות המאפשרות לכם לצאת לחוויה משותפת ביחד עם הילדים. חווית אקסטרים כיפית ומהנה במיוחד היא ללא ספק טיול טרקטורונים, הנערך בהרי אילת והסביבה.  להזמנת האטרקציה ולשריון מקומכם יש חשיבות בשל העובדה כי מדובר באטרקציה מבוקשת מאוד, ועל כן רצוי קודם כל לבצע את ההזמנה ולאחר מכן לתכנן את הלו"ז כך שתוכלו לנוח לפני ואחרי. נוסף לכך, אלו הצעדים הנדרשים מבחינת תכנון הטיול:

הזמנה מראש

להזמנת האטרקציה מראש יש חשיבות, וזאת בשל העובדה כי מדובר באטרקציה מבוקשת מאוד הן ע"י משפחות עם ילדים והן ע"י זוגות ויחידים. דרך הזמנה מראש תוכלו לשמור על מקומכם, אולם שימו לב כי לפני שאתם מזמינים מקום אתם בודקים את ההיענות מצד כל בני המשפחה, בייחוד אם מדובר בילדים מתבגרים שלא פעם רוצים זמן חופשי לעצמם.

טרקטורונים באילת: איך מתכננים טיול חוויתי לכל המשפחה?Q

בדיקה על אודות החברה

לצערנו אנו עדים ללא מעט מקרים שבהם טיולי אקסטרים השתבשו כתוצאה מציוד בלוי או צוות שלא היה מקצועי מספיק בכדי להבטיח את שלומם של הנוסעים. בהתאם לכך, חשוב לבצע בדיקה על אודות החברה ממנה אתם בוחרים להשכיר את הטרקטורונים כולל וותק, המקצועיות מבחינת כללי הבטיחות וכמובן היחס האישי. ניתן בהחלט להיכנס לאתר הרשמי של החברה ולקרוא אודות החברה כמו גם לבחון ברשת המלצות מצד גולשים, כאשר כל זאת נעשה כאמור בכדי להבטיח כי תקבלו חוויה משפחתית נהדרת אך גם כזו עם מעטפת מקצועית שתבטיח כי הטיול יתבצע בהתאם לציפיות שלכם ועם שימת דגש על בטיחות בזמן הנהיגה ולאחריה.

הקשבה לכללי בטיחות

חלק מההתלהבות הטבעית של טיול טרקטורונים נוגע כמובן לנהיגה עצמה אותה תוכלו לבצע בעצמכם במידה ויש לכם רישיון נהיגה בתוקף, ואם הוא לא בתוקף כדאי לחדש אותו בהקדם. על מנת שתוכלו לשמור על הבטיחות שלכם ושל בני המשפחה, הקשיבו היטב להוראות הבטיחות של המדריך והקפידו להעביר אותם בשנית לילדים. בדקו כי כולם חגורים ואל תחששו לבדוק בעצמכם את הכשירות של כלי הרכב, מתוך מטרה להבטיח כי הטיול יעבור בשלום.

עצירת התרעננות

מומלץ לנצל את הטיול לא רק לטובת נהיגת שטח אלא גם לטובת התרעננות בנקודת תצפית. הביאו איתכם סלסלת פיקניק עם גבינות, סלטים ומזון קליל שמתאים לשהייה בשטח כמו גם מים ושתייה.  שימו לב כי אם אתם לוקחים איתכם ילדים קטנים הם עלולים להתעייף בעצירה, ועל כן רצוי להביא גם שמיכה ומחצלת איתכם לטיול.

מסלולים מומלצים

לפני שאתם עולים על הרכב ועוד לפני שהגעתם לנקודת האיסוף מומלץ להסתכל באתרים מתמחים ברשת לגבי מסלולים שמאימים להורים וילדים. טיול בסגנון הזה עם ילדים קטנים עלול להיות לא פעם מתיש בעבורם ולכן עדי לבחור בטיול קצר יחסית אבל גם לא ארוך. במידה ומדובר בטיול עם מתבגרים, בחרו במסלול מאתגר יותר, בהתאם כמובן לגיל ולזמן אותו אתם מפנים לטובת הפעילות שלכם. דרך קבוצות ברשתות החברתיות ניתן לקבל מידע של הורים לגבי מסלולים מומלצים לטיול באילת עם טרקטורון, ובהתאם לכך להפיק טיול מושלם ובלתי נשכח.